Nilfisk ALTO

O společnosti

Vytvořeno (upraveno): 2013-05-01
Autor: Petr Rous
Firma ELHATEC s.r.o. vznikla přechodem z fyzické osoby Libor Holoubek (sdružení LH - čistící technika) na právnickou osobu s novým názvem. ELHATEC s.r.o.  je autorizovaný dealer kompletního sortimentu špičkové čistící techniky Nilfisk. Zajišťujeme prodej, servis a pronájem čistících strojů Nilfisk-ALTO a její nejznámější obchodní značky Wap. Přechod v autorizovaného dealera byl výsledkem kvalitních služeb zákazníkům a je zárukou špičkové kvality služeb ve spojení s výhodnými prodejními cenami.
 
Vysoce kvalitní výrobky Nilfisk (originální stroje značky Wap) zahrnují kompletní spektrum čistící techniky od malých parních čističů, výkonných vysavačů, vysokotlakých čističů až po systémy centrálního vysávání nejen pro domácnosti, ale i pro větší plochy, např. rodinné domy. 
 
Služby společnosti ELHATEC s.r.o. se během času rozšířily z prodeje čistící techniky také na půjčovnu a servis kompletního sortimetu výrobce Nilfisk a to nejen současných modelů, ale i starších strojů všech produktových řad Wap (Nilfisk-ALTO).

Nilfisk-ALTO je divizí koncernu Nilfisk-Advance mezi které patří i Nilfisk CFM. Nilfisk-Advance je celosvětově uznávaný výrobce profesionální úklidové techniky.
© Copyright 2013 | ELHATEC s.r.o. | URS2